Uncategorized

هدی گلس بونگ و پایپز فروشگاه اینترنتی سر

احیای جدید Heady Glass

اگر قبلاً در مورد لوله های شیشه ای متخصص نیستید، انواع مختلف لوله ها و اصطلاحات همراه با آنها می تواند گیج کننده باشد. حباب‌ساز می‌تواند فقط یک حباب‌ساز باشد، یا می‌توان آن را یک قطعه هولناک نیز در نظر گرفت. خوب است تا حد امکان در مورد اصطلاحات اصلی بدانید و همیشه خوب است که تاریخچه ای در مورد دمیدن شیشه بدانید، زیرا شیشه دمی از زمان های قدیم یک هنر بوده است. دانش یک محصول واقعاً می تواند علاقه جدیدی را در دیگران ایجاد کند که ممکن است هیچ ایده ای از روند پیچیده گذشته و فعلی جامعه شیشه دم نداشته باشند.

دمیدن شیشه حداقل از قرن اول قبل از میلاد وجود داشته است. شیشه‌سازان سوری اغلب به اختراع این تکنیک نسبت داده می‌شوند و در نهایت این صنعت به کشورهای دیگر نیز منتقل شد. جامعه دمیدن شیشه تا دهه 1960 نسبتا کوچک باقی ماند، زمانی که به یک هنر محبوب در ایالات متحده تبدیل شد. با این حال، در دهه 1990 تا اوایل دهه 2000، هنرمندان دمنده شیشه که برای ساخت لوله‌ها کار می‌کردند، مورد حمله قرار گرفتند و دولت ایالات متحده لوله‌های شیشه‌ای را به عنوان “لوازم مواد مخدر” نامید. با این یورش‌ها، بسیاری از شیشه‌افکن‌هایی که لوله‌ها را می‌ساختند مجبور بودند نام خود را ناشناس بمانند یا نام‌هایی را برای خود اختراع کنند تا بتوانند بدون دستگیری، هنر خود را خلق کنند. بسیاری به زیرزمینی کاوش کردند و صنعت قطعه قطعه سازی دیگر مثل قبل نبود.

اگرچه برای هنرمندان لوله شیشه ای مشکلاتی وجود داشته است، بسیاری از آنها وجود دارند که برای دهه ها به هنر خود ادامه داده اند. لوله‌های شیشه‌ای معمولی و معمولی و سپس هنر لوله‌های شیشه‌ای وجود دارد. پنج نوع اصلی لوله های شیشه ای عبارتند از چیلوم (لوله های دستی)، لوله های قاشقی، غلتک های بخار، لوله های شرلوک و حباب ها. بونگ ها و دکل ها انواع لوله های بزرگتر هستند که با لوله های اصلی متفاوت دود می شوند. هر یک از اینها را می توان به شیوه ای معمولی ساخت، یا می توان آنها را به طرز عجیبی خلق کرد. لوله های ریزتر ساخته شده به عنوان قطعات سرد شناخته می شوند.

ایجاد تکه‌هایی از شیشه‌های سرد یک فرآیند پیچیده و پیچیده است که برای توسعه مهارت‌های آن سال‌ها کار طول می‌کشد. از آنجایی که قوانین برای دسترسی بیشتر به ماری جوانا در حال تغییر است و نگرش ها در مورد سیگار در حال تغییر است، یک “رنسانس” تدریجی در میان هنرمندان لوله های شیشه ای رخ داده است که از تاریکی با بونگ ها، پیپ ها و دکل های شیشه ای خود بیرون می آیند. هنرمندان جدید شیشه در حال توسعه سبک های مدرن خود نیز هستند. گالری‌های هنری شروع به شناسایی هنرمندان سرسخت شیشه کرده‌اند، زمانی که حدود 10 سال پیش آنها نادیده گرفته شدند. برخی از قطعات گیج‌کننده با قیمت بیش از 20000 دلار در گالری‌ها به فروش می‌رسند، هرچند که می‌توانید لیوان‌های ارزان‌تر برای فروش آنلاین را نیز پیدا کنید. برخی از خریداران گیج‌کننده شیشه حتی بخشی از جامعه حشیش نیستند، که برای شیشه‌فروشی‌هایی که تلاش می‌کنند به مشتریان جدید دسترسی پیدا کنند، چیز خوبی است.

یکی از بهترین چیزها در مورد شیشه های سرگرداناین است که بیشتر قطعات در نوع خود بی نظیر هستند. این یک نقطه صحبت عالی برای یک مغازه شیشه‌فروشی پر سر و صدا است، زیرا آنها می‌توانند تصویری از هنرمند و سبک خود را به مشتری علاقه‌مند به قطعات پر سر و صدا خلق کنند. بسیاری از هنرمندان شیشه‌سوزی بیش از پیش در رسانه‌های اجتماعی و اینترنت شناخته می‌شوند، و هنر شیشه‌ای سرگردان جایگاه خاص خود را در صنعت حشیش ایجاد می‌کند. کلکسیونرها سطح مهارتی را که برای ساختن یک قطعه مهیج لازم است تشخیص می دهند و شروع به سرمایه گذاری بیشتر و بیشتر می کنند. افراد غیر کلکسیونر به لطف اینستاگرام به تازگی به هنرمندان شیشه و قطعات آنها علاقه مند می شوند. افرادی که قبلاً چیزی در مورد دمیدن شیشه نمی‌دانستند، می‌توانند با دنبال کردن هنرمندان سرسخت آنلاین، چیزهای زیادی در مورد تکنیک‌هایی که برای ساخت قطعات سرگیجه استفاده می‌شوند و اینکه چرا این تکنیک‌ها شیشه‌های سرد را بسیار خاص می‌کنند، بیاموزند.

نه تنها سبک چیزی است که هنرمندان را متمایز می کند، بلکه پیچیدگی هایی را که آنها در لیوان سردشان ایجاد می کنند هرگز نمی توان اغراق کرد. برخی از تکنیک‌هایی که باید در شیشه‌های سرگیجه جستجو کنید می‌توانند سندبلاست، دود کردن، میلی‌ها، لهجه‌ها، مجسمه‌سازی، برگرداندن و لانه زنبوری باشند. بونگ های شیشه ای سر ، لوله ها و دکل ها تنها شیشه ای نیستند که می توانند از این تکنیک ها استفاده کنند.
Should you have any kind of queries about where by along with the way to use agahiglass.com, it is possible to e mail us on the web-page.
با این روش ها می توان گنبد و کاسه هم درست کرد. برجسته کردن پیچیدگی‌های شیشه‌های سرد می‌تواند علاقه بسیار بیشتری نسبت به مواردی که ذکر نشده است را به همراه داشته باشد. شیشه می تواند زیبا باشد، اما پس از اینکه شخص متوجه شد چه چیزی برای ایجاد آن انجام شده است، به سطح جدیدی از قدردانی می رسد. بهترین قطعات پر سر و صدا همیشه نشان دهنده سال ها مهارتی است که هنرمند توسعه داده است.

اخیراً شیشه مجبور به رقابت با قلم‌های ویپ شده است، بنابراین جدا کردن قلم‌های ویپ از قطعات پر سر و صدا با دادن اعتبار هنری به سرپوش‌ها نسبت به راحتی قلم‌های ویپ نیز راهی عالی برای متمایز کردن تقاضا برای هر دو است. همین امر را می توان در مورد دکل های دب نیز گفت. بسیاری از دکل‌های پیچیده پیچیده وجود دارد، و گاهی اوقات استفاده از قلم‌های ویپ یا قلم‌های داپ با استفاده از شیشه و مشعل قابل مقایسه نیست. بسیاری از مردم ترجیح می دهند به جای خودکار سیگار بکشند، حتی اگر آنقدرها هم راحت نباشد. کیفیت دود و/یا بخار بسته به اینکه از شیشه یا خودکار استفاده می‌کنید و نحوه شکل‌گیری و برش آن شیشه می‌تواند بسیار متفاوت باشد. اگر یک قلم ویپ خیلی داغ شود، ماده سرطان‌زایی به نام بنزن تشکیل می‌شود. استفاده از شیشه و مشعل می تواند به فرد کنترل بیشتری بر تنظیم گرمای تولید شده بدهد.

با محبوبیت بسیار زیاد قلم‌های ویپ و قلم‌های داب، بسیار خوب است که هنرمندان سرسخت بهتر شناخته می‌شوند. دمیدن شیشه یک هنر قدیمی است که به اشکال مختلف انجام شده است، و برای شیشه‌فروشی‌های سرسخت مفید است که آن نقطه را به خانه برگردانند، وقتی که در حال نمایش آثار پر سر و صدا خود هستند. بر خلاف قلم‌های ویپ و خودکار، تکه‌های شیشه‌ای سرگیجه فقط وسیله‌ای برای دود نیستند. آنها قطعات هنری بسیار ماهر هستند. این نشانه ای عالی از زمان هایی است که گالری های هنری شروع به اعطای اعتباری که برای سال ها استحقاق آن را داشته اند را به هنرمندان شیشه ای می بخشند، که همچنین برای فروشگاه های آنلاین که سعی در رقابت با قلم های داب و قلم های ویپ دارند، عالی است. با هنرمندانی که به طور مرتب آثار خود را در رسانه های اجتماعی و اینترنت پست می کنند،